Villa Vera Residences:

Yaşamın Yeni Anlamı
Modern mimari ile tasarlanmış, lüks ve konforun mükemmel birleşimi olan Villa Vera Residences, yaşam tarzınıza benzersiz bir dokunuş katmaya geliyor.

Konum

Villa Vera Residences, Çeşme’nin kalbinde ayrıcalıklı bir konumda yükseliyor. Kent merkezi, iş ve eğlence noktaları, deniz ve marinaya yürüyüş mesafesinde erişim sağlayan bu konum, aynı zamanda sakin ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Mimari ve Tasarım

Modern ve çağdaş bir tarzla inşa edilen Villa Vera Residences, mimari zarafetiyle göz kamaştırırken, her detayın özenle düşünüldüğü ferah ve aydınlık alanlarıyla sizi karşılıyor. Geniş pencereler sayesinde gün ışığını iç mekanlara davet ederken, özel teraslar da eşsiz manzaranın tadını çıkarmanızı sağlıyor.

Daire Seçenekleri

Villa Vera Residences, farklı yaşam tarzlarına ve ihtiyaçlara uygun çeşitli daire seçenekleri sunuyor. Geniş 1+1 dairelerden, farklı tipte 2+1 dairelere kadar modern tasarımıyla rahatınızı ve stilinizi yansıtıyor. Her detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü iç mekanlar, yaşam alanlarınızı daha da özel kılıyor.

 

Ayrıcalıklı Yaşam Alanları

Villa Vera Residences, sadece bir konut değil, ayrıcalıklı bir yaşam tarzını temsil ediyor. Özenle düşünülmüş zengin olanaklarıyla Villa Vera Residences, fitness merkezi, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ve yeşil dinlenme alanları gibi bir dizi olanak sunarak her yaş grubundan bireyin ihtiyaçlarına hitap ediyor.

Güvenlik ve Hizmetler

Bizim için güvenliğiniz en öncelikli konu, bu yüzden Villa Vera Residences 7/24 güvenlik hizmeti sunmaktadır. Ayrıca, kapalı otopark, resepsiyon hizmetleri ve teknik destek gibi olanaklar da konforunuz için düşünüldü.