Müşteri beklentilerine cevap verene konut tasarımlarının inşacısı Perinçek Gruop, yakından takip ettiği son teknolojiler ile tasarımlarına değer katmakta;projelerini uyguladığı alanları geleceğe uyumlu ve sürdürülebilir mimarı anlayışıyla kaliteli, modern ve estetik, dünya standartlarında yaşam alanlarına dönüşmektedir.

Perinçek Group, günümüz ve geleceğin ihtiyaçlarına uygun projeler üreterek modern ve aynı zamanda doğayla uyumlu yaşam alanları oluşturmak, bu yaşam alanlarının güvenli ve çağdaş olarak yapılanmasına ve yaşam kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlamak vizyonu ile inşaat sektöründe öncü bir firma olmuştur.

Müşteri memnuniyeti ve sosyal sorumluluk bilincinden ödün vermeden sağlam, kaliteli ve estetik binalar üreterek, kişiye özel yaşam alanlarını titizlikle oluşturan Perinçek Group, dört ayrı markalaşmış firması ile inşaat sektöründe modernite odaklı projelere imza atarak 41 yıldır güven inşasında tecrübenin adresi olmuştur.

Teknik ve yönetici kadrosunda yer alan deneyimli isimleri ile sektörde gücen inşa eden Perinçek Group dünya genelindeki teknik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yeniliköi ve sürekli gelişen proje üretimlerine sürdürülebilir bir mimarı ve yüksek kalite anlayışıyla devam etmektedir.

ŞEHRİN KALBİNDE STRESTEN UZAK 

Aydının en değerli lokasyonlarından birinde hayata geçen Villa Perinçek projesi; Aydın merkeze, AVM’ye ve ulaşım hatlarına kısa sürede ulaşmanızı sağlayan konumu ile şehrin kalbinde yaşarken şehrin stresinden uzak olmanın ayrıcalığını yansıtıyor.

ÇARŞI                     –           5 Km

AVM                        –          7 Km

KUŞADASI             –         61 Km

DİDİM                     –         80Km

HAVALİMANI       –         90Km

5 +1 HUZUR DOLU YAŞAM ALANLAR

Villa Perinçek projesinde , zahmetsiz bir başlangıç yapmanız için herşey en ince detayına kadar düşünüldü ve anahtar teslim bir proje haline getirildi. Size kalan tek şey sevdiklerinizle huzurun tadını çıkarmak olacak.