Huzura Açılan Yaşam

Perinçek Group’un Kuşadası’ndaki yeni projesi Ada Ma’i, şehir stresinden uzak huzurlu bir hayatın en mavi hali. Ada Ma’i, 6.650 m2 ’lik alanda 10 adet tek, 8 adet ikiz villa olmak üzere toplam 18 adet villa olarak tasarlandı. Geniş verandalı, müstakil havuzlu, özel bahçeli ve otopvarklı dubleks villalarla huzur dolu bir
yaşamın kapılarını sizler için aralıyoruz.

HER ALANDA
AYRICALIĞI HİSSEDİN

Her konuta ait özel girişi, otomatik sulama sistemli bahçesi, müstakil havuzu, güneşlenme terası, özel garajı ve güvenlik sistemi bulunan Ada Ma’i müstakil villaları, ferah kullanım alanlarıyla her günü huzurla geçirmenize imkan sağlıyor.

Tekli villalar, 400 m2 alan içinde 240 m2 kullanım alanına sahip olarak inşa edildi.

İkiz villaların her biri farklı arsa alanına sahip olup; 470 m2 alan içinde 225 m2,
370 m2 alan içinde 225 m2,
280 m2 alan içinde 225 m2,

3 farklı alternatifte inşa edildi.

ŞEHRİN KALBİNDE
ŞEHRİN STRESİNDEN UZAK

Kuşadası’nın en değerli lokasyonlarından birinde hayata geçen Ada Ma’i projesi; denize yürüme mesafesinde olup, Kuşadası merkeze, AVM’ye ve ulaşım hatlarına
kısa sürede ulaşmanızı sağlayan konumu ile şehrin kalbinde yaşarken şehrin
stresinden uzak olmanın ayrıcalığını sunuyor.

TASARIM VE TEKNOLOJİYİ BİRLEŞTİREN YUVANIZ

Ada Ma’i, doğayla uyumlu sürdürebilir mimari tasarımı ve teknolojiyi birleştirerek kaliteli ve konforlu bir yaşamın kapılarını sizler için aralıyor. Yaz aylarını sevdiklerinizle birlikte huzurla geçirmeniz için tüm ihtiyaçlarınızı karşılarken, merkezi sistem doğalgaz alt yapısı ve yerden ısıtma sistemiyle soğuk kış aylarında da ihtiyacınız olan konforu sağlıyor.
Dört mevsim içinizi ısıtan mutlu anlarınızın yuvası olmak için sizleri bekliyor.

HUZUR DOLU BİR DÜNYANIN ANAHTARI SİZİN

Ada Ma’i; oturma ruhsatından aboneliklere, kullanılan malzemelerden tasarımına
“her şeyiyle tamam” anahtar teslim bir projedir. Zahmetsiz bir başlangıç Ada Mai’de sizleri bekliyor!

Ferah bir yaşam alanı oluşturmak için detaylıca düşünülen Ada Ma’i’nin her mekanında huzur bulacaksınız. Geniş, aydınlık bir salon ve mutfağın yer aldığı zemin katta, 1 yatak odası ve banyo da bulunmaktadır. Üst katta yer alan 3 giyinme odalı, ebeveyn banyolu ferah yatak odası ve çamaşır odası ile size kalan tek şey sevdiklerinizle huzurun keyfini çıkarmak olacak.