Mutluluğu, sokaklarındaki enerji ve estetik ile herkese duyuran, tüm Türkiye’nin dört mevsim göz bebeği olan Alaçatı’da; yaşamın tüm şıklığını kucaklayan bir mimari ile inşa edilen Villa Vera Alaçatı ile keyi i, huzur dolu ve şık bir yaşam sizi bekliyor.

İnşaat ve mimari alanlarında 40 yıldır güvenle yeni yaşamlara mekanlar tasarlayan Perinçek Group’un Çeşme’de onlarca projeye imza atmış olan markası Villa Vera, şimdi de Alaçatı’da bir yaşam alanının sunması gereken tüm konforu hem iç yapısı hem lokasyonu hem de ince düşünülmüş detayları ile
bir araya getiriyor.

Villa Vera Alaçatı’da başlayan her sabahta günün tüm zenginlikleri sizinle olacak. İster güne villanızdan
çıkar çıkmaz size günaydın diyecek olan masmavi havuzunuzla başlayın, ister Villa Vera Alaçatı’nın yakınında yer alan Deliklikoy’da ya da Çeşme’nin en muazzam plajlarında güneşin ve Ege rüzgarlarının tadını çıkarın.

Villa Vera Alaçatı ile her günün her anı sizin için unutulmaz olacak; uzun yaz akşamlarında Alaçatı’nın sokaklarında kendinizi Akdeniz’in renkli dekoruna bırakmak; Ovacık ya da Ilıca’nın tertemiz havasını hissetmek yahut yaşamınıza enerji katmak istediğiniz bir anda sörf okulunda vakit geçirmek her günü bir öncekinden daha unutulmaz ve mutluluk dolu kılacak.

Yemyeşil, geniş bir peyzajın kalbindeki geniş bahçeleri, 195 m2’lik yaşam alanı içerisinde düzenlenen
5+1 planlı yerleşim şeması; konforla bütünleşen mimari tarzı ve karakteristik Alaçatı taşıyla yaşam bulan Villa Vera Alaçatı, Perinçek Group’un yaşamınıza sunduğu seçkin alternati erden yalnızca bir tanesi.

Villa Vera; Bir Çeşme Klasiği…

Proje Özellikleri

Alaçatı’nın karakteristik mimarisi ile uyum içerisinde; Osmanlı – Rum mimarisinin homojen bir harmanından ilham alınarak tasarlanan 4 müstakil taş evden oluşan Villa Vera Alaçatı; hem tasarım ruhu hem içerisinde bulunduğu alanın peyzajı hem de çevresindeki en keyifli anlara zemin olan seçenekleri ile size yaşamınızdaki en güzel anları yaşatacak.

Havuz

İçerisinde yaşam bulduğu Ege’nin ve Alaçatı’nın ışıldayan tüm yönleriyle mimarisini bütünleyen Villa Vera Alaçatı’nın, her villaya özel 50 m2’lik havuzu; yazın sıcak ve bir kadar da eğlenceli anlarının, hem ferahlığı hem neşesi olacak.

Müstakil Bahçe

Alaçatı’nın keyifli ve serin yaz akşamlarında bahçenizde sevdiklerinizle birlikte geçirdiğiniz her anda mutluluk ve huzur size eşlik ediyor olacak.

Teras/Balkon

Alaçatı’nın sıcak güneşinin keyfini, havuzun hemen yanındaki güneşlenme terasında çıkarırken bir yandan da sevdiklerinizle mutluluk dolu anlar yaşamanız için Villa Vera Alaçatı’nın güneşlenme terasları düşünülen şık detaylardan yalnızca bir tanesi…

Konum

Alaçatı köy merkezine yürüme mesafesinde, Çamlık Yol’un paralelinde bulunan Villa Vera Alaçatı, Alaçatı sokaklarının enerjisini ve huzur dolu yaşamı bir arada sunuyor.