Villa Vera Şifne, bütün mevsimleri doya doya yaşayabileceğiniz ve mevsimlerin keyfini sürerken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir yaşam alanı. Huzur ve konforun buluştuğu Villa Vera Şifne’de mutlu bir yaşam için ihtiyacınız olan tüm detaylar özenle tasarlandı. Eşsiz Çeşme güzellikleri ile güneşin doğuşunda büyülenirken doğa ile iç içe bir dünyanın keyfini çıkarın.

40 yıldır güven inşa eden Perinçek Group güvencesi ve tecrübesi ile hayata geçirilen Villa Vera Şifne, hem şehir merkezine hem de denize yakın bir lokasyonda kaliteli, modern ve estetik bir yaşam sunuyor. Bir Çeşme klasiği olan Villa Vera yılların verdiği güvenle yeni bir yaşam biçimi olarak tasarlandı.

7 ikiz blok üzerine 14 bağımsız bölümden oluşan Villa Vera Şifne, huzur için ihtiyacınız olan her şeyi çevreye duyarlı bir mimari anlayışla özenli bir yaşamda sunuyor. Her biri 165 m2olarak tasarlanan 4+1 taş evler Çeşme’de fark yaratırken her villaya özel müstakil giriş, bahçe ve güneşlenme terası da kendinizi özel hissetmeniz için bir ayrıcalık. Komşularınızla sosyal alanlar, oyun alanları, gazebo gibi ortak kullanım alanlarında hoşça vakit geçirirken Çeşme’nin akışına kapılın.

Modern ve estetik tasarımı ile Villa Vera Şifne, sevdiklerinizle her anın tadını çıkarabilmeniz için mutluluğa inşa edildi. Bilinenin ötesine geçen tasarımı ile Villa Vera Şifne’de doğanın kalbinde her mevsimi hissederken siz de kendi mevsimlerinizi oluşturun.

Villa Vera… Bir Çeşme Klasiği…

Proje Özellikleri

Estetik tasarımları ile modern bir yaşam alanı inşa eden Villa Vera Şifne’de, mutlu bir yaşam için ihtiyacınız olan her şey düşünüldü. Doğanın nefes aldığı Villa Vera Şifne, doğayla bütünleşik tasarımları ile hem sizin hem de sevdiklerinizin huzurun akışına kapılması için özenle tasarlandı.

Havuz

25 m2’lik çocuk havuzu ve 65 m2’lik yetişkin havuzu ile her mevsim suyun huzurunu arayanlar için tasarlanan bir yaşam alanı. Tüm aile için huzurlu bir tatil artık bir yaşam biçimi.

Müstakil Bahçe

Size özel tasarlanan geniş müstakil bir bahçe mimarisi ile yeni yaşamınıza huzurlu bir başlangıç yapmanız an meselesi.

Teras

Her villaya özel güneşlenme terası ile size ayrıcalıklı bir yaşam sunan Villa Vera Şifne, birçok detayı ile konforun yaşam biçimi olduğu bir yer.

Ankastre

Seçkin markalardan tercih edilmiş kaliteli malzeme seçiminden ferah manzarasına kadar konforunuz için her detayın düşünüldüğü bir mutfak.

Denizin Yanıbaşında

Denizin yanıbaşında yemyeşil bir yaşam alanında, bahçesinden havuzlarına tüm detayları ile konforlu bir yaşamda hep hayali kurulan huzur. Sürdürülebilir bir mimari anlayışla sosyal yaşamın inşa edildiği kaliteli ve estetik bir yaşam alanında yeni mevsimleri keşfedin.